FERNEL (Jean) : Ioan Fernelli Universa Medicina,... - Lot 8 - Pousse-Cornet

Lot 8
Estimation :
60 - 80 EUR
Result : 85EUR
FERNEL (Jean) : Ioan Fernelli Universa Medicina, nova hac editione, quae obscura erant, illustrata quae deficiebant, suppleta sunt et Morbis Universalibus et Particularibus, Libri IV. Leyde, F. Hackens, 1645. Vélin. In-12. Usures et accidents. Ex Libris du Dr Maurice-Villaret.