CLUVERII Philippi. Introductio in omnem Geographiam... - Lot 279 - Pousse-Cornet

Lot 279
Estimation :
250 - 400 EUR
Résultat : 230EUR
CLUVERII Philippi. Introductio in omnem Geographiam veterem aeque ac novam olimstudio & opera Johannis Bunonis. Caspari Johnnis Bismarci, 1644. Un fort vol. in-4 plein velin de l'époque, frontispice gravé et 4 planches h.t. Quelques usures mais bon exemplaire
Mes ordres d'achat